Prece 0 gab.

Summa 0.00 €

Garantija

 


 

 

Piedāvātajām precēm tiek nodrošināta garantija, kuru Latvijā uztur preces izgatavotāja autorizēti servisa uzņēmumi. Iegādātajai precei tiek pievienota garantijas apliecība, kurā norādīta servisa centru kontaktinformācija.

Interneta veikalā vissmakskerniekiem.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas, mēs nevaram garantēt pilnīgu informācijas precizitāti, tāpēc papildus mājas lapā sniegtajai informācijai par attiecīgo preci, pircējam ir iespējams iegūt papildus interesējošo informāciju par attiecīgo preci,izpētot informāciju ražotāju oficiālajās mājas lapās, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem.

 

Atteikuma tiesbas.

 LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Normatīvie akti:

1. Patērētāju tiesību aizsardzības likums ( http://www.ptac.gov.lv )

2. MK 2006. gada 1. augusta noteikumi Nr. 631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” ( http://www.ptac.gov.lv  )

3. MK 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” ( http://www.ptac.gov.lv )

Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt interneta veikalam vissmakskerniekiem.lv rakstiski aizpildīto atteikuma veidlapu uz A4 lapas 14.dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma veidlapu var aizpildīt brīvā formā, norādot patērētāja vārdu, uzvārdu, preces iegādes datumu, apmaksas veidu, preces nosaukumu, modeli, iegādes summu un atteikuma iemeslu. Pieņēmot Jūsu atteikuma veidlapu, interneta veikals vissmakskerniekiem.lv likuma noteiktajā laikā un kārtībā sniegs Jums rakstisku atbildi un pieņems preci no Jums preci.

Atgadinām, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā, tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala birojā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas. Pirkums, kurš tika veikts interneta veikalā birojā neskaitas distances līgums, bet skaitās līgums, kurš noslēgts mazumtirdzniecības uzņēmuma (veikala) pastāvīgā atrašanas un tirdzniecības vietā.

Interneta veikals vissmakskerniekiem.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram., skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.